fbpx

המומחיות שלנו - קידום אתרים ממומן מקצועי

המומחיות שלנו - קידום אתרים ממומן מקצועי

פרסום ממומן ב – Facebook ו- Instagram

עם ניסיון של מעל 9 שנים בתחום השיווק באינטרנט ובפייסבוק בפרט, למדתי לאורך כל הדרך את החידושים והיכולות השיווקיות הנרחבות שהתפתחו עם השנים בפרסום בפייסבוק.

כיום, ניתן להגיע לקהלי היעד הרלבנטיים ע"י מגוון שיטות טרגוט מתקדמות וכן שימוש בדאטה עסקית קיימת.

אנו משתמשים בכלי אנליזה מתקדמים ומנתחים את התנועה המגיעה מערוץ השיווק בפייסבוק מדי יום, על מנת לדעת במה להתמקד בתהליכי האופטימיזצייה, אילו פוסטים מקודמים מביאים תוצאות ויש לחזק מבחינת קידום ממומן, המלצות ברמת האסטרטגיה השיווקית והבידול מהמתחרים ועוד.

כיום ניתן לקדם בפייסבוק ע"י קמפיינים מסוגים שונים: קמפיין לקידום מכירות/הרשמות באתר, קמפיין להגדלת כמות הלייקים בעמוד העסקי ו/או בפוסט שיווקי ספציפי, קמפיין להורדת אפליקציות, קמפיין לאיסוף לידים, רימרקטינג דינאמי ועוד.

ע"י שימוש בקריאייטיב ומסר שיווקי איכותי, ייחודי ויצירתי – ניתן להגדיל משמעותית את כמות המכירות / התוצאות העסקיות.

מה תקבל/י אם נעבוד יחד?

  • ניתוח מעמיק של ביצועי העמוד העסקי הקיים.
  • בחינת מתחרים מעמיקה בתחום, רעיונות לפוסטים וחדירה יצירתית ונכונה לשוק היעד.
  • שימוש בשיטות טרגוט מדוייקות שיחסכו לכם הרבה כסף בשיווק (שכן ככל שתהיו יותר ממוקדים ותגיעו לקהל היעד המתעניין במוצר שלכם – כך העלות להשגת היעד – מכירה, הרשמה וכו' – תקטן.
  • העלאת פוסטים לעמוד העסקי – 2-3 פוסטים בשבוע שיכילו תוכן יצירתי ואלמנטים וויזואליים ייחודיים ומושכים.
  • קידום פוסטים לקהל היעד באופן ממומן בפייסבוק ובאינסטגרם, על מנת להגביר תנועה לאתר (עמוד נחיתה) ולהגדיל את אחוז המכירות/הרשמות (Conv. Rate).
  • שימוש ברימרקטינג על מנת למקסם את התוצאות מאלו שכבר ביקרו באתר ולא רכשו/נרשמו מסיבות כאלו ואחרות.
  • המלצות ברמת האתר – שירותי CRO – (משמע: Conversion Rate Optimization) – מדובר בדו"ח מסודר המכיל המלצות ברמת האתר, על מנת להגדיל את אחוז ההמרה ולמקסם את תוצאות הקמפיינים הממומנים.
  • דו"ח ביצועים חודשי המכיל מגמות תנועה, ביצועים ביחס לחודשים קודמים, סטטיסטיקות מעניינות, נקודות להמשך טיפול ושיפור, מסקנות ברמה החודשית, המלצות ועוד.
  • יחס אישי ושותף עסקי מלא שיודע את העבודה, תקתקן, לא מבזבז את הזמן לעולם, מסור, רעב וחסר פשרות.

פרסום ממומן ב – Google Ads

קידום ממומן הוא ערוץ שיווק באינטרנט המשמש להגברת התנועה הנכנסת לאתר ממנועי החיפוש דרך פרסום ברשתות הפרסום של מנועי החיפוש המובילים (גוגל אדס, בינג וכדומה). בשונה מקידום אורגני בגוגל, קידום ממומן מכוון לתוצאות החיפוש הממומנות של מנועי החיפוש.

למעלה מ-9 שנים שאנו עוסקים בקידום ממומן בגוגל אדס. לאורך השנים ניהלנו תקציבי עתק עבור עשרות לקוחות בארץ ובחו"ל במגוון תחומים, והמומחיות שלנו באה לידי ביטוי בשיפור והשבחת המצב הקיים מבחינת עלויות לרכישה / הרשמה באתר וכן הגדלת נפח התנועה הרלוונטית המגיעה לאתר ע"י פיתוח של קמפיינים חדשים.
כמו כן אנו מייצרים מחקרים ובנייה מאפס של חשבונות שיווק בגוגל אדס התואמים את האסטרטגיה העסקית ומבוססים על יעדי צמיחה ריאליים אשר מוגדרים מראש.

עם התפתחות והתחזקות השימוש במנועי החיפוש באינטרנט, כל בעל עסק וכן מנהלי שיווק (גם אם מדובר בחנות פיזית או רשת חנויות) מבין את הפוטנציאל ההולך ומתחזק מבחינת מתן מענה שיווקי מדויק לחיפושים של קהל היעד ברשתות החיפוש באינטרנט.

אנו מומחים בבניית מערכי קמפיינים התואמים את "מעגלי החיפושים" בשוק העסקי שלך – בארץ ובחו"ל.

תחילה, אנו מבצעים מחקר מעמיק של מילות מפתח ומצב השוק, וכן בוחנים את המסרים השיווקיים של המתחרים שלכם – זאת על מנת לבדל אתכם מהשאר ולנסח מסרים שיווקיים נכונים ביחס למבנה הקמפיינים.
המחקר מאפשר לנו להבין לעומק את "מעגלי החיפושים" וכך לבסס תכנית שיווקית עסקית לבניית מגוון קמפיינים במגוון שפות – בארץ ובחו"ל.

כמו כן, יש לנו ניסיון רב בבניית קמפיינים מסוג Remarketing לקהל המבקרים באתר שלא השלים מסיבות כאלו ואחרות את פאנל הרכישה / הרשמה.

אנו יודעים היטב כיצד לפנות לקהל יעד זה עם המסרים הנכונים על מנת להפיק ממנו את המיטב במינימום עלות.

ניתן לבצע פעילות שיווקית מסוג Remarketing ברשת החיפוש וברשת המדיה של גוגל.

קמפיינים ברשת המדיה מאופיינים, בעיקר, ע"י אחוז המרה נמוך יותר בהשוואה לרשת החיפוש ולכן פעילות מדיה אפקטיבית באה לידי ביטוי בעיקר בתהליכי מיתוג, רימרקטינג, טרגוט לאתרי יעד ספציפיים רלבנטיים לתחום העסקי, טרגוט לאתרים המשוייכים לקטגוריות ספציפיות ועוד.

כמו כן, כחלק מתהליכי מיתוג, ניתן להשיק קמפיין YouTube לקידום סרטוני תדמית – בשילוב עם מסרים טקסטואליים.

סוג נוסף של קמפיין אפקטיבי נקרא Gmail Ads Campaign המאפשר לשווק ב-Gmail באמצעות באנרים ייחודיים לפלטפורמת המייל הנפוצה בעולם וכן אף לטרגט לקהל היעד שביקר באתר.

אנחנו שותפים מוסמכים מטעם גוגל אדס – כלומר, עברנו בהצלחה מגוון מבחני הכשרה מקצועיים מטעם Google המתעדכנים מדי שנה.

אנליזות וניתוחי תנועה – Google Analytics ו- Google Tag Manager

תחום נוסף בו אנו מתמחים הוא שימוש ב- Google Data Studio ,Google Analytics ו- Google Tag Manager ליצירת דשבורדים ודו"חות עסקיים מקצועיים מדי חודש.

Google Analytics מאפשר לי לאמוד את ההחזר על השקעתך (החזר ROI) בפרסום, וכן לעקוב אחר האתרים והיישומים שלך ב-Flash, בסרטונים וברשתות חברתיות.

הכלי הוא למעשה ה"מראה השיווקית" העיקרית שלנו, באמצעותו אנו מבצעים ניתוחים מתקדמים מדי יום, יצירת Goals ו- Events באתר על מנת להגדיר מיפוי של כל אלמנט ייחודי באתר שלכם – הרשמה בטופס, לחיצה על כפתור התקשרות, לחיצה על כפתור צור קשר, גלילה בדף ועוד.
כמו כן ניתן "להצמיד" לכל יעד מוגדר את הערך העסקי שלו וכך לבצע אופטימיזציה מבוססת ערכים לקמפיינים.

הנ"ל חשובים מאוד לכל מקדם אתרים. הם, למעשה, גולת הכותרת שלנו ואותה אנו חייבים לאמוד, להשביח ולהרחיב מדי יום.

השירותים שלנו כוללים מיפוי מלא של כל אלמנט / יעד עסקי באתר, בקרה ומוניטיזצייה של התנועה באתר מדי יום, יצירת משפכי שיווק לעמודי רכישה, הגדרות שיווקיות מבחינת אנליטיקות, יצירת קהלים ספציפיים לשימוש בקמפיינים לרימרקטינג (למשל: מבקרים בדף ספציפי באתר, מבקרים בכל העמודים באתר, מבקרים שהגיעו ממקור תנועה ספציפי ועוד).

פילוח הקהלים הנ"ל מאפשר לנו לבודד את המבקרים באתר לפי אזורי יעד עסקיים וכך למעשה לקדם באופן ממומן מסרים שיווקים שיתאימו להם על מנת שישלימו בסופו של דבר את הפאנל לרכישה / הרשמה באתר.

דברו איתנו לייעוץ ראשוני ללא התחייבות, מידע נוסף ומענה לכל שאלה:

[forminator_form id="1888"]