שירותי שיווק דיגיטלי במודל תשלום פר ליד (Lead)

הדרך לקבל לידים איכותיים משיווק מקצועי שאנחנו עושים
in-house

לעיתים יותר משתלם לבעלי / בעלות עסקים לעבוד איתנו במודל תשלום פר ליד (Lead).

במודל מסוג זה אין תשלום ריטיינר חודשי קבוע והוצאות שיווק נלוות (כדוגמת: עיצובים, כתיבת תוכן שיווקי, הקמת אתר/דפי נחיתה, קידום ממומן/אורגני ועוד) – העשויים להכביד בנקודת הזמן הנוכחית על התזרים העסקי שלכן.ם.

אנו מפעילים את כל האמצעים השיווקיים העומדים לרשותינו והניסיון הרב שלנו במגוון רחב של תחומים. כמו כן אנו מקצים את המימון לפרסום על מנת לספק לכן.ם את הלידים הרלבנטיים ביותר עבור העסק שלכן.ם, ושולחים לכן.ם בתדירות שנקבע מראש, ישירות למייל, את הלידים האיכותיים ביותר.

השירות כולל גם ניתוח איכות מדגמי הלידים, חיבור בין האונליין (אספקת הלידים מהצד שלנו) לבין האופליין, וכן מדריכים אתכן.ם בכל הנוגע לתסריטי שיחות, פולוואפים וכל מה שצריך להיעשות על מנת להמיר את הלידים ללקוחות משלמים.

האינטרס שלנו הוא לא רק לספק לכן.ם לידים ולגבות עליהם מחיר אלא גם להפוך אותם ללקוחות משלמים לטווח ארוך ולהגדיל את גרעין הלקוחות שלכן.ם וכמובן את הרווחיות העסקית.

אז למה כדאי לעבוד איתנו במודל תשלום פר ליד (Lead)?

✔️ התשלום הוא פר ליד תקין הכולל: מייל, טלפון, שם מלא ועוד סגמנטים נוספים (כגון: שאלות סינון) בהתאם לצרכים העסקיים שלכן.ם ובהתאמה אישית.

✔️ אין התחייבות מצידכן.ם לתקופת פעילות ממושכת. תשפטו אותנו לפי התוצאות ואנו בטוחים שתרצו להמשיך לעבוד איתנו במודל ייחודי זה.

✔️ מסוגלות אספקה מצידנו של מאות לידים רלבנטיים בשבוע, במגוון רחב של תחומי פעילות בארץ ובחו"ל.

✔️ מחירים הוגנים.

✔️ סיוע וליווי מלא בתהליך יצירת הקשר עם הלידים – הדרכות והתאמת תסריטי שיחה, גיבוש אסטרטגיות מכירה ודו"חות פעילות וביצועים מפורטים – על מנת להפיק את המיטב מהזמנת הלידים שלכן.ם.